WARSAW MULE ALBUM COVER.jpg
 

Twórca Projektu

Yulia

SALE ENDS TOMORROW

Yulia (Julia Czub) to warszawska artystka, autorka tekstów, pisarka i dziennikarka, debiutująca na Europejskiej scenie alt-popowej. Jej brzmienie, kierowane delikatnie przez naturalistyczny wokal, nawiązuje do surowego i mrocznego undergroundu muzycznego, który rozwinął się w post-komunistycznej Europie Środkowej i Wschodniej. Ukończyła politologię na King’s College London i uzyskała tytuł magistra dziennikarstwa międzynarodowego na City, University of London, co rezonuje w jej przenikliwej i społeczno-politycznie świadomej narracji.

Manager

SALE ENDS TOMORROW

Inga Plewicka

Będzie zawiedziona, jeśli nie zostaniesz fanem Yulii

EP Warsaw Mule jest nostalgiczną balladą o próbach odnalezienia mojej tożsamości, żyjąc jednocześnie w dwóch spolaryzowanych miastach – w Warszawie i Londynie. Jako protagonistka prowadzę słuchacza przez zaduch barów w Hackney, chłód warszawskich afterów i melancholię poimprezowych, bolesnych lotów do Londynu.

To mój pierwszy audio-wizualny projekt, który został stworzony z najbardziej ekscytującymi, wschodzącymi talentami warszawskiego rynku kreatywnego. Angażując do współpracy przyjaciół i znajomych znajomych, którzy zajmują się fotografią, modą, produkcją muzyczną i filmową oraz grafiką chciałam odzwierciedlić autentyzm projektu, który częściowo opowiada o magnetyzmie wspomnianego środowiska warszawskiej bohemy artystycznej. Każdy visual jest stworzony przez innego unikatowego artystę.

 
 

Sesja Okładkowa

SALE ENDS TOMORROW

Lola Banet to fotografka mody i twórczyni wideo z siedzibą w Warszawie. Została wyróżniona przez Vogue Polska jako twarz nowej polskiej fotografii modowej. Jest również zaangażowana w IA - wytwórnię muzyczną prowadzoną przez Rafaela.

Lola Banet

Grafiki

SALE ENDS TOMORROW

Karol Jaworski jest grafikiem mieszkającym w Warszawie. Jego prace są mocno powiązane z ruchem muzyki undergroundowej i kultury klubowej stolicy.

Karol Jaworski

Customowe Outfity Warsaw Mule

EWELONA

SALE ENDS TOMORROW

W 2019 r. ukończyła Katedrę Mody na wydziale Wzornictwa na warszawskim ASP. Jej dyplom został wyróżniony na wystawie COMING OUT NAJLEPSZE DYPLOMY ASP. Oprócz projektowania ubioru zajmuje się tworzeniem kreacji przy sesjach zdjęciowych, reklamach i filmach. W wolnym czasie planuje scenariusz do filmu dokumentalnego o samej sobie, w którym będzie grała ona sama. Uczestniczka wystawy zbiorowej „Nie ma miłości” w Salonie Akademii. Must have sezonu 20/21 to chusty jej projektu w print czaszki, które nosi cala Warszawa. Pisząc to bio uświadomiła sobie, że nie osiągnęla w sumie niczego :)))

MUA

sonia kieryluk

SALE ENDS TOMORROW

Urodzona w 90'. Ukończyła charakteryzację. Wykłada w Wyższej Szkole Artystycznej. Współpracuje z agencjami aktorskimi i PR. Pracuje na planach teledysków, reklam, a także przy modowych sesjach zdjęciowych. Publikacje w Vogue Polska, Elle.

Asystent Fotografki

SALE ENDS TOMORROW

Karen Manukian

Strona Internetowa

SALE ENDS TOMORROW

Gabriela Fikus